با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

درباره ما

تکنولوژی جدید

استفاده از تکنولوژی‌های روز
دنیای صنعت

استاندارد

استفاده از استاندارهای روز دنیا و همچنین
به کارگیری آن در طراحی و تولید

بیشترین فروش

دارای شبکه فروش و خدمات پس از فروش
گسترده در سراسر ایران


تاریخچه:

شرکت پمپ برکه آب افزار در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید و با تمرکز بر الکتروپمپ های کف کش و لجن کش اولین محصولات خود را روانه بازار نمود. در ادامه با توسعه محصولات خود در زمینه پمپ های سانتریفیوژ افقی و عمودی و نیز الکتروپمپ های مستغرق جریان محوری و جریان مختلط توانست بخشی از خلاء های موجود در صنعت پمپ را پر کند.

این شرکت در ده سال اخیر اقدام به فعالیت در حوزه های نفت، گاز و انرژی نموده و با تبعیت از استاندارد های نفت (API)، برای تعداد زیادی از پالایشگاهها و پتروشیمی ها، پمپ های نفتی تولید و تحویل نموده است. از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال گذشته طراحی و ساخت اولین پمپ BB3 در ایران می باشد که به سفارش شرکت پتروشیمی خارک انجام گردید.

شرکت پمپ برکه در ابتدای سال ۱۳۹۳ به عضویت گروه فراب در آمد.

همچنین این شرکت موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) برمبنای استاندارد های ISO 9001 و ISO 14001 و OHSAS 18001 گردید.

 

محصولات:

این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۲۵۰ تیپ انواع پمپ ها، در ۱۶ گروه که بصورت API و Non-API قابل ارائه می باشد، کامل ترین و متنوع ترین سبد محصول را در بین پمپ سازان ایرانی دارا می باشد. این ۱۶ گروه عبارتند از:

پمپ های گریز از مرکز افقی (یک طبقه) Horizontal Single Stage Centrifugal Pumps
پمپ های گریز از مرکز دومکشه Double Suction Split Case Cent. Pumps
پمپ های گریز از مرکز افقی (طبقاتی شعاعی) Horizontal Multi Stage Cent. Pumps (Radial Split)
پمپ های گریز از مرکز افقی (طبقاتی محوری) Horizontal Multi Stage Cent. Pumps (Axial Split)
پمپ های عمودی خطی Vertical In-Line Pumps
پمپ های توربینی عمودی Vertical Turbine Pumps
الکتروپمپ های جریان محوری (مستغرق/ محوربلند) Axial Flow Pumps
الکتروپمپ های جریان مختلط (مستغرق / محور بلند) Mixed Flow Pumps
پمپ های عمودی حوضچه ای Sump Pumps
الکتروپمپ های لجن کش مستغرق (ثابت و متحرک) Submersible Sewage Pumps
الکتروپمپ های لجن کش (نصب خشک) Dry Sewage Pumps
الکتروپمپ های کف کش Submersible Dewatering Pump
پمپ های گل کش Slurry Pumps
پمپ های خود مکش Self Priming Pumps
هواده های عمقی Submersible Aerators
توربین های آب کوچک (پمپ معکوس) Micro Hydro Turbine (Reverse Pump

 

کارخانه و امکانات تولیدی:

کارخانه این شرکت در جنوب شهر تهران، در جاده قدیم قم، شهرک صنعتی تهران به مساحت ۵۴۰۰ متر مربع، با دارا بودن کارگاه آهنگری، مدل سازی، ماشین کاری، مونتاژ، تعمیرات، رنگ زنی، و نیز آزمایشگاه های تست پمپ احداث گردیده است.

این شرکت با دارا بودن قریب ۳۰ دستگاه ماشین آلات شامل بورینگ، فرز دروازه ای، سنگ محور، تراش CNC، تراش معمولی، فرز و سایر تجهیزات و ابزار ها، یکی از کامل ترین کارگاههای ماشین کاری در منطقه را دارا می باشد.

همچنین در واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاههای تست این شرکت، انواع تست های ابعادی، نفوذ مایعات رنگی، بالانس، هیدرو استاتیک، عملکرد پمپ، NPSH و تست کارکرد مکانیکی انواع پمپ ها تا ظرفیت ۷۰۰۰ متر مکعب در ساعت و فشار ۸۰۰ متر انجام می گیرد.

کارخانه جدید شرکت پمپ برکه به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی آبیک در حال احداث می باشد. طی برنامه ریزی به عمل آمده تا پایان سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

فنی و مهندسی:

واحد فنی و مهندسی این شرکت با در اختیار داشتن تیم ۱۰ نفره فارغ التحصیلان دکترا، فوق لیسانس، و لیسانس از دانشگاههای معتبر و با حضور پرسنل با تجربه بیش از ۳۰ سال د صنعت پمپ در در زمینه های مختلف طراحی، اصلاح طرح ها، توسعه و تعمیرات، فعالیت داشته و کارنامه این تیم زبده در طی بیست سال گذشته طراحی و بهینه سازی بیش از ۲۵۰ تیپ پمپ می باشد که همگی آنها نمونه سازی و تست شده اند.

از مهمترین افتخارات این شرکت طراحی و ساخت پمپ افقی طبقاتی – محوری مطابق با استاندار API610 می باشد که به سفارش شرکت پتروشیمی خارک و براساس نیاز های آن شرکت ساخته شد.

 

تعمیرات و خدمات:

از آنجا که پشتیبانی محصولات، یکی از مهمترین مولفه های ساختار های تولیدی در جلب رضایت مشتریان می باشد، واحد تعمیرات و خدمات این شرکت با محوریت ارائه خدمات زیر مشغول به خدمت رسانی می باشد:

  • تامین قطعات یدکی پمپ های تولیدی این شرکت
  • تعمیر انواع پمپ های داخلی و خارجی
  • مهندسی معکوس و ساخت قطعات و پمپ های مورد نیاز مطابق با نمونه های موجود
  • ارائه خدمات ایستگاهی از جمله نظارت بر نصب، راه اندازی و اصلاح خطوط
  • ارائه خدمات نگهداری و بهره برداری ایستگاههای پمپاژ