با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

لجن کش

پمپ لجن ­کش فاضلابی :قابلیت اطمینان و بازدهی بالا

پمپ لجن­ کش شرکت برکه که با عنوان BSW شناخته می­ شود همراه با پروانه­ های غیرقابل مسدود و الکتروموتورهای استاندارد با بازدهی بالا، کارکرد بسیار مناسبی را ارائه می­دهد.


پمپ لجن­ کش فاضلابی BSW

پمپ لجن­ کش فاضلابی برای بازدهی­ های بهینه

فاضلاب شهری، روستایی و صنعتی: پمپ­ های شناور BSW در تطابق کامل با الزامات انتقال فاضلاب می­ باشند. پمپ­ های مذکور جزء نخستین انتخاب­ها برای کاربردهای فاضلابی هستند.

الکتروپمپ لجن­ کش فاضلابی BSW شرکت برکه زمینه ذخیره انرژی را در حد مطلوبی فرآهم می­ آورد.

قابلیت اطمینان و بازدهی بالا در پروانه غیرقابل مسدود

بازدهی بیشینه و کمترین ریسک مسدودی برای پمپ لجن­ کش فاضلابی برکه با استفاده از پروانه نیمه باز حاصل می­گردد. پروانه نیمه باز با کانال نسبتاً بزرگ اجازه عبور نسبتاً راحت ذرات جامد در اندازه ­های مختلف را می­ دهد. علاوه بر آن، پروفیل نسبتاً محدب هاب در مرکز پروانه احتمال گرفتگی موادی با الیاف بلند را نیز کاهش می­ دهد. پروانه نیمه باز برای پمپ­ های شناور BSW و پمپ لجن­کش خشک BDS مورداستفاده قرار می گیرد.

پروانه نیمه باز
موتور با بازدهی بهینه

ترکیب پمپ­ های لجن ­کش برکه با موتورهایی با بازدهی بالا، مصرف انرژی را به طرز قابل ملاحظه­ ای کاهش می­ دهد.موتورهای استاندارد در ساختار یکپارچه با پمپ بکار گرفته می­ شوند و از درجه حفاظت IP 68 برخوردار خواهندبود. موتور ضد انفجار نیز می­تواند در ساختار پمپ لجن­ کش مورداستفاده قرار گیرد.

مجموعه بهینه الکتروپمپ لجن­ کش برکه، مصرف بهینه انرژی، هزینه نگهداری پایین، قابلیت اطمینان جهت کارکرد بهینه و عملکرد بدون نوسان را برای مصرف­ کننده به وجود می­آورد.

قابلیت سفارشی­ سازی در کاربردهای مختلف 

در کنار پروانه و موتور با بازدهی بالا، شرکت برکه تنوع وسیعی از نصب و جنس قطعات پمپ لجن­ کش فاضلابی را ارائه می­ دهد. بنابراین برای هر کاربردی در حوزه فاضلاب، پمپ مناسبی با بازدهی بهینه و قابلیت اطمینان بالا در دسترس خواهد بود.

پروانه­ با طراحی بهینه برای همه کاربردها

در کاربردهای فاضلابی ، پروانه پمپ نقش کلیدی را ایفا می­کند:  طرح، هندسه و کانال یک پروانه بهینه، مشکل گرفتگی را برطرف می­کند و بازدهی انرژی را بالا می­برد. انواع مختلفی از پروانه ، بسته به الزامات مربوطه
می­ تواند مورداستفاده قرار گیرد.

 

 

بازدهی بیشینه با موتورهای پربازده

ترکیب موتورهای پربازده و پروانه­ های غیرقابل مسدود سبب می­ گردد که پمپ لجن­ کش به بازدهی نسبتاً بالایی از حیث عملکرد دست یابد.

پمپ BSW با موتورهای پربازده شناور

الکتروپمپ­ های شناور برکه مطابق استاندارد تا قدرت ۳۱۵ کیلووات حوزه متنوعی از کاربردها را پوشش می­ دهد. موتورها بصورت مکانیکی و الکتریکی با الزامات مختص انتقال فاضلاب مطابقت دارند. روتورهای ساخته ­شده از جنس آلومینیوم به دلیل کاهش افت های مغناطیسی، دمای کارکرد را تا حد قابل ملاحظه­ ای کاهش می­ دهند. از این رو مصرف انرژی پایین­ تر و طول عمر بالاتر را تضمین می ­نماید. علاوه بر این، اساساً مصرف انرژی با سیم پیچی بهینه کاهش می­ یابد. بنابراین مصرف انرژی کلی پمپ بسته به شرایط کارکردی کمتر می­ شود.

نصب خشک یا شناور: بهترین راه حل برای سیستم شما پیشنهاد داده می­شود

پمپ برکه متناسب با هر سیستمی، شرایط نصب متناظر را پیشنهاد می­ دهد.

 

     

 

نصب شناور

الکتروپمپ­ های شناور که در ایستگاه های پمپاژ مورداستفاده قرار می­ گیرند در حالت شناور نصب می­شوند و مستقیماً در sump پمپ قرار داده می­ شوند. اطاقک مجزا برای هر پمپ موردنیاز نیست. در نتیجه، برنامه­ ریزی و هزینه سرمایه­ گذاری برای ساخت و احداث ایستگاه پمپاژ پایین خواهد بود. برای نصب شناور، زنجیر بالابرنده یا سیستم میله برای پایین بردن الکتروپمپ شناور در محل استقرار نهایی آن مورداستفاده قرار   می­گیرد و در صورت نیاز به تعمیرات نیز از همین طریق الکتروپمپ بیرون کشیده  می­شود. سنسور رطوبت نیز به موتور شناور الحاق می ­شود تا از ورود آب یا رطوبت به درون موتور جلوگیری نماید.

نصب خشک

در نصب خشک، پمپ­ ها در ناحیه خشک نصب می­ گردند و به صورت مستقیم در دسترس خواهند بود. کار تعمیر و نگهداری نیز به مراتب در شرایط راحت ­تری در مقایسه با نصب شناور صورت می ­پذیرد و تنها قسمت پروانه و حلزونی در تماس با سیال قرار خواهند گرفت.

طول عمر و قابلیت اطمینان بالا با مواد متناسب با هر کاربرد

مواد مورداستفاده در پمپ­ های BSW و BDS به مقدار قابل توجه ­ای در برابر خوردگی و سایندگی فاضلاب مقاوم هستند. موادی مانند چدن، فولاد ضد زنگ و چدن سفید مقاوم به سایش در پمپ ­های لجن ­کش برکه، برای بهترین شرایط حفاظت حتی در برابر فاضلاب صنعتی به کار گرفته  می­ شوند و عملکرد مناسب را تضمین می­ نماید.

 

تماس با ما
  • تهران، ابتدای جاده قدیم قم، شهرک صنعتی تهران، شماره ۶۸
  • 02156546894-7
  • 02156546894-7
  • info@berkeh.com
  • www.berkeh.com
گروه فراب